Gündem 

Bayraktar Akıncı ve Bayraktar TB2 NFT oldu

NFT olarak kısaltılan “benzersiz dijital varlıklar”, blokzinciri teknolojisinin yaygınlaşmasıyla hayatımıza girdi. Geçtiğimiz yıl boyunca küresel birçok marka, NFT’leri müşterilere ulaşmanın yeni yolu olarak gördü.

Bu trende bir çok markanın NFT versiyonlarını üreterek katkıda bulunan teknoloji şirketi Bizimkiler Group oldu. Bizimkiler Group son olarak Bayraktar Akıncı ve Bayraktar TB2’yi NFT’ye dönüştürdü.

“Bayraktar Akıncı ve TB2 NFT oldu”

Dünyanın en büyük NFT platformu OpenSea’de sergilenmeye başlanan NFT’lere ilişkin konuşan Bizimkiler Group Yönetim Kurulu Başkanı Kenan ÜZ, “Küresel trend haline gelip bu yeni döneme damgasını vuran NFT platformunu yakından takip eden teknoloji birimimizle NFT’si olmayan marka ve ürünlerin araştırmasını yaparak NFT’lerini oluşturup koleksiyonlarımıza katmayı amaçlıyoruz.

Blokzinciri teknolojileriyle hayatımıza giren konseptleri uyarlayarak müşteri memnuniyetini artırmayı önemsiyoruz. Çok yakında müşterilerimizin karşısına sanal evrende gerçekleştireceğimiz bir çalışmayla çıkmayı da hedefliyoruz” dedi.

KÜRESEL TRENDLERİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

Dijital trendlerin tüketicilerin beklentilerini hızlı bir biçimde dönüştürdüğünü ve Bizimkiler Group‘un bu dönüşümleri iyi okumaya çalıştığını vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı Kenan ÜZ, “Son dönemlerin en popüler dijital trendlerinden biri olan NFT’ler çok hızlı popülerleşti.

Küresel çapta onlarca markanın 2025’e kadar 80 milyar doları aşması beklenen NFT pazarına önemli yatırımlar yaptığını, ürünlerinin eşsiz dijital versiyonlarıyla dijital dünyada yerlerini aldıklarını takip ediyoruz.

Zira markalar bir son teknoloji ürünü olan NFT konseptini müşterileriyle etkileşim kurabilecekleri yeni bir alan, yaratıcı bir mecra olarak değerlendiriyor. Biz de kurulduğumuz günden bu yana sosyal medya ve dijital pazarlamaya önem veren bir marka olarak bu trendi vakit kaybetmeden yakalamak istedik.

Müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı ve onların memnuniyetlerini duyabilmeyi öncelikli amaç olarak benimsiyoruz. Bu anlayışla, hazırladığımız koleksiyonları Opensea’de satışa çıkardık” dedi.

Bayraktar Akıncı

Bayraktar TB2

Bayraktar Mini İHA

Related posts

Leave a Comment